Kosirina

Kemping Kosirina położony w uroczej zatoczce słynie z pięknego widoku na Kornati, to doskonałe miejsce dla osób chcących odpocząć od zgiełku i zatłoczonych plaż. Plaża ma około 400 metrów, jest częściowo kamienista, ze żwiru i miejscami piasku oraz segmentów. Kamping rozłożysty, polecany szczególnie dla osób pragnących bezpośredniego kontaktu z naturą ale niekoniecznie oczekującym luksusów. Trzeba się liczyć na przykład z koniecznością noszenia wody do namiotów czy kamperów. W ramach rekompensaty można się rozbić przy samym morzu i podziwiać zatokę z licznie zacumowanymi łódkami. Plaża odpowiednia dla dzieci i nurkowania, a przyjemny cień można znaleźć pod sosnowym lasem lub drzewami oliwnymi. Na terenie kampingu znajduje się sklep i restauracja.
Część zatoki zajmują naturyści, którzy czasem mogą nas zaskoczyć swoją nagością w części tekstylnej. Atmosferę na kempingu można określić jako luźną i niezobowiązującą. Miłe zaciszne i trochę dzikie miejsce.

 

Kamping Kosirina - foto 1 Kamping Kosirina - foto 3 Kamping Kosirina - foto 2 Kamping Kosirina - foto 4Kamping Kosirina - foto 6


Kamping Kosirina - foto 8 Kamping Kosirina - foto 7